Slider Vietnamvisa.cz - Apply for Vietnam visa online in Czech

VÍTEJTE NA VIETNAMVISA.CZ

Nejlepší online služba pro víza do Vietnamu v České republice

Vietnamvisa.cz nabízí službu víz do Vietnamu při příjezdu pro české občany a lidi žijící v České republice, kteří chtějí navštívit Vietnam. Rádi bychom Vás informovali, že NEJMSE oficiální stránkou Vietnamské vlády.

S více jak 10 lety zkušeností jsme jednou z hlavních agentur ve Vietnamu, která se zabývá službou víz při příjezdu. Na našich stránkách najdete všechny potřebné informace vztahující se k vízům do Vietnamu a službě víz při příjezdu. Návštěvníkům, kteří chtějí plně orazítkované vízum s předstihem, doporučujeme, aby kontaktovali nejbližší vietnamskou ambasádu v České republice nebo v sousedních zemích. Náklady při žádání služby víz při příjezdu přes vietnamvisa.cz mohou být vyšší nebo nižší než ceny na ambasádě Vietnamu, protože ceny jsou pro každou ambasádu jiné.

Neváhejte nás kontaktovat na Infolince +84.946.583.583 | Emailu: [email protected] | [email protected]Livechatu pro okamžitou podporu.

O VÍZECH DO VIETNAMU PŘI PŘÍJEZDU

Co & Proč jsou vietnamská víza při příjezdu (VOA)

Aby vietnamská vláda podpořila zájem turistů o cestování do Vietnamu, zavedla otevřenou politiku pro podpoření procesu získávání víz do Vietnamu. Bez ohledu na cíl cesty (práce, cestování, návštěva přátel/příbuzných) mohou cestovatelé požádat o vízum do Vietnamu prostřednictvím online služeb nazývaných Vietnamská víza při příjezdu (Visa on Arrival – VOA).

Při využití služby víz při příjezdu se tak pro turisty z České republiky proces žádání o vietnamské vízum stává jednodušším. Ve 4 snadných krocích: První – vyplňte Online žádost na naší stránce Druhý – uhraďte poplatek služby. Třetí – do 2 pracovních dnů (pro turistické vízum) nebo 7 pracovních dnů (pro obchodní víza) obdržíte dopis o schválení na váš email. A poslední – po předložení potřebných dokumentů imigračnímu pracovníkovi na jednom ze čtyři mezinárodních letišť ve Vietnamu (Noi Bai, Da Nang, Cam Rnah and Tan Son Nhat) získají návštěvníci orazítkovaná víza.

Jaké jsou výhody volby víz přes službu VOA?

 • SPOLEHLIVOST

  Spolehlivost víz do Vietnamu při příjezdu (VOA) je garantována, protože na VOA a na víza vydávaná ambasádami Vietnamu se vztahují zcela stejné podmínky a stejná omezení. Proto se návštěvníci mohou na naši službu víz při příjezdu nabízenou na vietnamvisa.cz spolehnout.

 • POHODLÍ

  Služba víz při příjezdu vyžaduje pro požádání o vízum pouze zařízení s připojením k internetu. Návštěvníci se také mohou vyhnout riskování zasílání originálních dokumentů a pasu poštou a čekání na vietnamské ambasádě.

 • FLEXIBILITA

  S použitím služeb VOA mohou cestovatelé upravovat délku pobytu ve Vietnamu při potřebě upravit na poslední chvíli plán cesty, protože vše potřebné je zařízeno během několika dní nebo i dříve.

 • NOUZOVÁ SLUŽBA

  Vietnamvisa.cz je zcela schopen zpracovat dopisu o víza schválení pro použití do 4 pracovních hodin (turistická víza) nebo 2 pracovních dnů (pro obchodní víza) od svého podání on-line žádosti o vízum.

 • MŮŽE UŠETŘIT NÁKLADY

  Oproti žádání o víza na vietnamské ambasádě vám služba VOA ušetří náklady na cestu k ambasádě stejně jako čas, který tam strávíte. Na základě informací od našich předchozích zákazníků je celková cena služby a vízových poplatků při využívání VOA nižší než víza z ambasády. Proto vám doporučujeme zeptat se lidí, kteří žádali o víza na vietnamské ambasádě v ČR pro lepší srovnání.

Jak probíhá získávání VOA?

 • ZKONTROLUJTE, ZDA JE PRO VÁS SLUŽBA DOSTUPNÁ

  Prosím mějte na paměti, že ne všechny národnosti mohou využít služby víz na příjezdu. V případě, že nejste držitelem pasu České republiky, důrazně vám doporučujeme pozorně zkontrolovat podmínky víz do Vietnamu a přesvědčit se, zda vaše národnost může využít služeb VOA. Pokud ne, jediná možnost jak žádat o víza do Vietnamu je na nejbližší vietnamské ambasádě.

 • ODEŠLETE ONLINE ŽÁDOST PRO ZÍSKÁNÍ SCHVALOVACÍHO DOPISU

  Web Vietnamvisa.cz je hrdý na to, že se může stát mostem mezi lidmi, kteří chtějí navštívit Vietnam, a vietnamským imigračním oddělením v procesu získávání víz do Vietnamu s více jak 10 lety zkušeností. Jakmile návštěvníci vyplní online formulář, obdrží schvalovací dopis během 1-2 pracovních dnů (pro turistické vízum) nebo 7 pracovních dnů (pro obchodní víza) .

 • EMAILEM OBDRŽÍTE DOPIS SCHVALUJÍCÍ VAŠE VÍZA

  Garantujeme vám, že vám odešleme schvalovací dopis na váš email poté, co vyplníte náš online formulář. Schvalovací dopis obsahuje jméno návštěvníka, národnost, datum příjezdu a datum odjezdu, dále obsahuje podrobné informace o nezbytných dokumentech, které je třeba mít připravené pro získaní orazítkovaných víz při příjezdu na letiště ve Vietnamu. Dopis obdržíte do 1-2 pracovních dnů (pro turistické vízum) nebo 7 pracovních dnů (pro obchodní víza). Doporučujeme vám, abyste si schvalovací dopis pečlivě přečetli.

 • ZÍSKÁTE ORAZÍTKOVANÉ VÍZUM HNED PO PŘÍJEZDU

  Prosím předložte všechny potřebné dokumenty (schvalovací dopis, originální pas, vstupní a výstupní formulář, 1 pasovou fotografii a vízový poplatek v USD dolarech) imigračnímu úředníkovi na letišti ve Vietnamu. Poté orazítkují víza na váš pas. Tím váš výlet do Vietnamu začíná!

JAK POŽÁDAT O VÍZA DO VIETNAMU Z ČESKÉ REPUBLIKY

Pro držitele pasu České republiky

Držitelé českého pasu jsou povinni opatřit si vízum pro jakýkoliv důvod cesty do Vietnamu (obchodní cesta, cestování, návštěva přátel/příbuzných). Díky tomu, že vietnamská vláda zavedla otevřenou politiku aby zvýšila turistický ruch, občané České republiky mají dvě možnosti jak víza do Vietnamu získat:

Žádání o víza na vietnamské ambasádě (tradiční způsob, víza si vyzvednete na vietnamské ambasádě)

Víza získaná na vietnamské ambasádě jsou vhodná pro ty, kteří budou cestovat do Vietnamu po zemi/po moři nebo chtějí získat orazítkovaná víza s předstihem. Kontaktní informace na vietnamskou ambasádu v České republice můžete nalézt zde: Vietnamská Ambasáda

Nebo žádáním o víza do Vietnamu online (Víza při příjezdu, Visa on arrival) na Vietnamvisa.cz (víza si vyzvednete až na mezinárodním letišti ve Vietnamu).

Po odeslání online formuláře se žádostí na Vietnamvisa.cz vám po dvou dnech (při využití normální služby) dorazí emailem schvalovací dopis. Po následování pokynů ve schvalovacím dopise dostanete orazítkovaná víza do vašeho pasu. Služba VOA se nejlíp hodí pro ty, kteří žijí daleko od ambasády Vietnamu. Také pamatujte na to, že služba VOA je dostupná pouze pro ty, kteří do Vietnamu cestují LETECKY.

Pro ostatní národnosti v České republice

Jiné národnosti žijící v České republice by si měli důkladně prostudovat seznam zemí osvobozených od vízové povinnosti do Vietnamu, což je seznam států, jejichž příslušníci nepotřebují při cestě do Vietnamu víza. V případě, že vaše země není na toto seznamu, potřebujete pro vstup do země vízum.

Nejdříve si zkontrolujte podmínky pro získávání víz do Vietnamu

Nejprve můžete zkontrolovat, zda vaše národnost může využít služby víz po příjezdu na: https://www.vietnam-visa.com/vietnam-visa-requirements/.

Můžete získat víza do Vietnamu online

V případě, že vaše země je v seznamu zemí podporujících VOA, můžete následovat několik našich kroků (níže) pro požádání o víza do Vietnamu přes náš zabezpečený online systém.

Nebo kontaktujte nejbližší ambasádu Vietnamu

Pokud vaše země nepodporuje VOA nebo si přejete požádat o víza přes ambasádu, kontaktujte prosím nejbližší Ambasádu Vietnamu pro více informací. Je lepší kontaktovat ambasádu Vietnamu telefonicky než emailem pro okamžitou odpověď. Může to trvat 4 až 5 pracovních dnů než získáte víza, proto je doporučeno kontaktovat vietnamskou ambasádu s předstihem, aby nebyl narušen váš časový plán cesty.

PROCES ŽÁDOSTI:
PODÍVEJTE SE, JAK ZÍSKÁNÍ VÍZ DO VIETNAMU PO PŘÍJEZDU FUNGUJE!

KROK 1
VYPLŇTE FORMULÁŘ

Vyplňte zabezpečený online formulář se žádostí. Musíte vyplnit přesné osobní informace žadatele, které se shodují s informacemi na pase.

Online formulář >>

KROK 2
PROVEĎTE PLATBU

Dvakrát si vyplněné informace zkontrolujte, potvrďte je a proveďte platbu poplatku za službu. Platba může být provedena kreditní/debetní kartou, přes OnePay/PayPal nebo přes Western Union.

Instrukce týkající se vízových poplatků >>

KROK 3
ZÍSKÁTE SCHVALOVACÍ DOPIS

Váš schvalovací dopis vám přijde emailem během 1-2 pracovních dnů (pro turistické vízum) a bude obsahovat instrukce ohledně potřebných dokumentů, které potřebujte, abyste po příjezdu na letiště ve Vietnamu obdrželi vaše víza.

O vízech na příjezdu >>

KROK 4
ZÍSKEJTE ORAZÍTKOVANÁ VÍZA

Předložíte váš pas, schvalovací dopis, 2 fotografie, Vstupní & Výstupní formulář a poplatek za orazítkování víz (doporučeno platit v USD) imigračním úředníkům na letišti vašeho příletu.

Nový formulář Entry & Exit >>

POPLATEK ZA VÍZA DO VIETNAMU

Jaká je celková cena služby VOA?

V celkové ceně víz při využití služby víz po příjezdu jsou zahrnuty dva typy poplatků:

 • Poplatek za službu:je poplatek, který platíte službě Vietnamvisa.cz za zpracování vaší žádosti a za odeslání schvalovacího dopisu vydaného imigračním oddělením ve Vietnamu;
 • Poplatek za razítka:je poplatek, který platíte imigračnímu úředníkovi na letišti, aby orazítkoval víza do vašeho pasu. Poplatek je stanovený vietnamským ministerstvem financí.

TURISTICKÉ VÍZUM

 • 1 měsíc, jeden vstup
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$21/osoba
 • 2 osoby
  US$18.25/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$17.25/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$15.25/osoba
 • 10 a více
  US$14/osoba
 • Urgentní služba
  plus US$10/osoba
 • Velmi urgentní (4 pracovní hodiny)
  plus US$25/osoba
 • Velmi urgentní (2 pracovní hodiny)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$25/osoba
 • 1 měsíc, více vstupů
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$26/osoba
 • 2 osoby
  US$23.25/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$22.25/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$19.25/osoba
 • 10 a více
  US$17/osoba
 • Urgentní služba
  plus US$10/osoba
 • Velmi urgentní (4 pracovní hodiny)
  plus US$25/osoba
 • Velmi urgentní (2 pracovní hodiny)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$50/osoba
 • 3 měsíce, jeden vstup
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$34/osoba
 • 2 osoby
  US$30.25/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$28.25/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$26.25/osoba
 • 10 a více
  US$22/osoba
 • Urgentní služba
  plus US$10/osoba
 • Velmi urgentní (4 pracovní hodiny)
  plus US$25/osoba
 • Velmi urgentní (2 pracovní hodiny)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$25/osoba
 • 3 měsíce, více vstupů
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$55/osoba
 • 2 osoby
  US$52.25/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$46.75/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$39.05/osoba
 • 10 a více
  US$33/osoba
 • Urgentní služba
  plus US$10/osoba
 • Velmi urgentní (4 pracovní hodiny)
  plus US$25/osoba
 • Velmi urgentní (2 pracovní hodiny)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$50/osoba

BUSINSS VÍZUM

 • 1 měsíc, jeden vstup
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$110/osoba
 • 2 osoby
  US$105/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$103/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$101/osoba
 • 10 a více
  US$99/osoba
 • Urgentní služba(3 pracovních dnů)
  plus US$30/osoba
 • Urgentní služba(2 pracovních dnů)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$25/osoba
 • 3 měsíce, jeden vstup
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$146/osoba
 • 2 osoby
  US$139/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$135/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$133/osoba
 • 10 a více
  US$130/osoba
 • Urgentní služba(3 pracovních dnů)
  plus US$30/osoba
 • Urgentní služba(2 pracovních dnů)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$25/osoba
 • 3 měsíce, více vstupů
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$174/osoba
 • 2 osoby
  US$166/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$162/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$159/osoba
 • 10 a více
  US$155/osoba
 • Urgentní služba(3 pracovních dnů)
  plus US$30/osoba
 • Urgentní služba(2 pracovních dnů)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$50/osoba
 • 6 měsíce, více vstupů
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$361/osoba
 • 2 osoby
  US$344/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$333/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$326/osoba
 • 10 a více
  US$320/osoba
 • Urgentní služba(3 pracovních dnů)
  plus US$30/osoba
 • Urgentní služba(2 pracovních dnů)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$95/osoba
 • 1 rok, více vstupů
  (Normální služba)
 • 1 osoba
  US$523/osoba
 • 2 osoby
  US$498/osoba
 • 3 – 5 osob
  US$483/osoba
 • 6 – 9 osob
  US$472/osoba
 • 10 a více
  US$462/osoba
 • Urgentní služba(3 pracovních dnů)
  plus US$30/osoba
 • Urgentní služba(2 pracovních dnů)
  plus US$50/osoba
 • Poplatek za orazítkování
  US$135/osoba

CO JE TO POPLATEK ZA SLUŽBU?

Poplatek za službu je poplatek, který platíte službě Vietnamvisa.cz za zpracování vaší žádosti a za administrativu spojenou s podáním vaší vízové žádosti imigračnímu oddělení pro proces získání schvalovacího dopisu, což zahrnuje práce jako jsou:

Pečlivě od vás převzít vaše vízové informace přes naši stránku;

Dvakrát zkontrolovat vaše informace, kontaktovat vás emailem nebo telefonicky;

Zpracovat vaše vízové informace do vízové aplikace;

Vaším jménem podat žádost na vietnamské imigrační oddělení;

Dát vám vědět o průběhu zpracovávání schvalovacím dopisu emailem;

Následovat další postupy na základě regulací imigračního oddělení pro získání schvalovacího dopisu;

Odeslat vám schvalovací dopis od imigračního oddělení emailem do 2 pracovních dnů (pro turistické vízum) nebo 7 pracovních dnů (pro obchodní víza).

Prosím mějte na paměti, že poplatek za službu musí být zaplacen předem, aby bylo možné schvalovací dopis odeslat do 2 pracovních dnů (pro turistické vízum) nebo 7 pracovních dnů (pro obchodní víza) nebo dokonce rychleji naléhavé a velmi urgentní služby.

CO JE TO POPLATEK ZA RAZÍTKA?

Razítkovací poplatek je poplatek, kteří platí uživatelé služby víz na příjezdu a musí být zaplacen přímo a hotově imigračním úředníkům (na imigračním pultu) na vašem letišti příletu ve Vietnamu (mezinárodní letiště Noi Bai, Tan Son Nhat or Da Nang) aby bylo možno víza natisknout do vašeho pasu. Poplatek je vybírán imigračními úředníky a je povinný pro všechny uživatele služby víz na příjezdu.

Vízum na 1 měsíc, jeden vstup: USD 25.00/1 žadatele

Vízum na 1 měsíc, více vstupů: USD 50.00/1 žadatele

Vízum na 3 měsíce, jeden vstup: USD 25.00/1 žadatele

Vízum na 3 měsíce, více vstupů: USD 50.00/1 žadatele

Vízum na 6 měsíce, více vstupů: USD 95.00/1 žadatele

Vízum na 1 rok, více vstupů: USD 135.00/1 žadatele

Poplatek za razítka je fixně stanoven vietnamským ministerstvem financí a nezmění se pokud používáte normální, urgentní nebo vysoce urgentní službu.

Poplatek za razítka může být zaplacen v USD nebo VND, aj. Aby se předešlo jakýmkoliv neočekávaným a nevýhodným směnným kurzům na letišti, doporučujeme použít pouze USD.

Chcete požádat o vízum do Vietnamu nyní?

Požádejte o vízum do Vietnamu po příjezdu a ušetřete si čas & trápení s procesem papírování!

VIETNAM EMBASSY INFORMATION

Poznámka

NÁSLEDUJE INFORMACE O AMBASÁDÁCH VIETNAMU V ČESKÉ REPUBLICE A JINÝCH SOUSEDNÍCH ZEMÍCH. INFORMACE ZAHRNUJÍ ADRESU, TELEFONNÍ ČÍSLO, FAX A EMAILOVOU ADRESU.

1.Ambasáda Vietnamu v Praze, Česká republika

 • Adresa: Plzeňská 214/2578 150 00 Praha 5 CZECH REPUBLIC
 • Telefon: (+420) 257 211 540
 • Fax: (+420) 257 211 792
 • Email: [email protected]

2. Ambasáda Vietnamu v Berlíně, Německo

 • Adresa: Elsenstrasse 3, Treptow, 12435 Berlin, GERMANY
 • Phone: (030) 536 30 10
 • Fax: (030) 536 30 20
 • Email: [email protected]

3. Ambasáda Vietnamu ve Vídni, Rakousko

 • Adresa: Felix-Mottl-Strasse 20, 1190 Vienna, AUSTRIA
 • Telefon: +43-1-368075510
 • Fax: +43-1-368754
 • Email: [email protected]

Při získávání víz na vietnamských ambasádách může tento proces trvat až 1 týden. Při použití této možnosti musí žadatelé odeslat jejich originální pas a další potřebné dokumenty poštou, nebo je přinést osobně. Proto může být cena stanovená ambasádami ještě navýšena o poplatky za poštovné a přepravu.

Protože je procedura získávání a poplatek ambasád jiný pro každé žádané vízum na jiných ambasádách, doporučujeme vám kontaktovat vaši nejbližší ambasádu Vietnamu pro přesnou a aktuální informaci. Pokud se chcete těmto složitým krokům vyhnout, požádání o vízum po příjezdu je pro vás ideální možností. Můžete snadno o vízum požádat kliknutím na odkaz níže a vyplněním zabezpečeného online formuláře.